English
Anasayfa Şirket Profili Temsilcilikler Bayi Teknik Bilgi Belgelerimiz İletişim info@pvd.com.tr
 
 
 
 
 
 
Yeni Pnömatik Pinch Valf Serisi VMC

VMC serisi yeni bir çok fonksiyonu modüler sisteme(bağlantı çeşidine) dayanarak yapmaktadır.

Yeni VMC Serisi 3 çeşit gövde malzemesi imkanı sunuyor. ( Alüminyum, Paslanmaz çelik, POM )

Geniş bağlantı çeşitliliği sunan VMC serisinde alternatif olarak aseptik (mikroptan arınmış) boru bağlantısı ve aseptik flanş bağlantısı ile birlikte aseptik klemp bağlantıları da ( süt ve türevleri için bağlantı ) bulunmaktadır. Bunun yanında DIN 11864 ve DIN 11853 bağlantılarınında kaynaklı olarak yapılabilmesini sağlayan bağlantı ekipmanları standart olarak üretim listesine eklenmiştir.

Her çeşit katı , süspansiyon , çamur , pasta , macun , lifli ve viskoz yapının geçişini ayarlamada kullanılmaktadır.

Farklı bağlantı seçenekleri ve conta elastomer kalitesi ; VMC Serisi Aşınmaya dayanıklı doğal kauçuk, gıda için doğal kauçuk, EPDM, gıda için EPDM, Nitril, Gıda için nitril, hypalon, bütil kauçuk, neopren, silikon, viton..... geniş ve hemen hemen sınırsız olan uygulamalarıyla temin edilebilir.

Esnek modüler sistemi ve bağlantı çeşitliliği ile %100 temiz ürün akışı ve %100 sızdırmazlık sağlar.

Büyük katı parçalar içerisinden geçer ve kapanmasını engellemez.

VMC Pnömatik pinch vanaların hafif kompakt oluşu montaj ve sökme kolaylıkları ile müşteri memnuniyetini karşılamaktadır.

Birkaç dakika içerisinde conta değiştirme kolaylığı VMC serisinin artı bir özelliğidir.

Gıda, ilaç, kimya endüstrisi, silo, pnömatik pompa sistemleri, pigment/granül sistemleri, seramik, cam, plastik, endüstrisi, emme/ölçme sistemleri, dolum ve tartma üniteleri pinch vanaların kullanıldığı sistemlerden bazılarıdır.

  
 
FABRİKA (Merkez) : Şerifali Mah., Serdivan Sk. No: 50 , ÜMRANİYE - İSTANBUL  Tel: +9 0216 - 415 65 40 pbx. -+9 0533 - 206 13 48-49  Faks: +9 0216 - 364 22 52  E-mail: info@pvd.com.tr